Op zoek naar een fokker?

Adventure to live – Haelen (Limb.)

Sander Nagtegaal
T 06 45726153
sandernathalie@hotmail.com
www.adventuretolive.nl

Beuckies Bulldogs – Breda (NB)

Jack Verbeucken
T 0611511418
E jackiebeuk@gmail.com
www.beuckiesbulldogs.nl

Bulls of Mabena – Ridderkerk (ZH)

Martin Versluis
T 06 18665010
info@Bulls-of-Mabena.nl
www.Bulls-of-Mabena.nl

Chien De Mon Reve – Emmeloord (Fl.)

Philip en Natascha Kruseman
T 0527 617306
p.kruseman@planet.nl
www.dierenpensionemmeloord.nl

From British Knight -Steenbergen (NB)

Aad Kalkman
kalkman@frombritishknight.com
www.frombritishknight.com

From the bullscompagnie- Beuningen (Gld.)

Raymond Pardoel
T 06 55857072
E raymondpardoel@gmail.com
www.bullscompagnie.com

Glimmer Friends – Hardenberg (Ov.)

Andy Barendse
T 0523 266870
glimmerfriends@kpnmail.nl
www.glimmerfriends.nl

Hopi Bulldog – Rotterdam (ZH.)

Ron Ulveling
T 06 24841046
hopi2@planet.nl
www.hopibulldog.com

Kennel van het Brakelhof – Angeren (Gld.)

Annemarie Joosten
T 06 16469119
ajoosten60@gmail.com

Of The Pear Tree Farm – Eindhoven (NB)

Han Gilsing
T 0402622285
E sandragilsing@gmail.com
www.engelsebulldogs.com

Starspirit – Kreileroord (NH)

Henriëtte van Harskamp
T 06 212 57 685
info@starspiritbulldogs.nl
www.StarSpiritBulldogs.nl

Respect-a-Bull -Wijchen (Gld.)

Marcel Vissers
T 06 27122390
respectabull.info@gmail.com
www.respectabull.nl

Seabright -Dedemsvaart (Ov.)

Angelique Westdijk
T 06 52788071
Info@seabright.nl
www.seabright.nl

Swankybull – Eindhoven (NB)

Nando Natella
T 0641399784
natellanando@gmail.com

The Bakerybulls – Sliedrecht (ZH)

Ellen de Jong – Van Vliet·
T 06 22560685
a.jong3428@gmail.com
https://www.facebook.com/The-Bakerybulls-1082243631809935

The Gentle Petanto Bulls- Oud Beijerland (ZH)

Tonia de Groot
T 06 21816679
E toniadegroot@live.n

Van Het Waterlandbulls – De Meern (UT)

Sonja Houwers
T 030 2443557
vanhetwaterlandbulls@ziggo.nl
www.waterlandbulls.nl

V.Dairona Bulls – Melissant (ZH)

Ron & Tamira van Eijk
T 0187 841185/ 06 138 34 757
Ron.vaneijk@outlook.com

Van ’t Patdana Home – Gorinchem (ZH)

Diddy Iking Huber
T 0183 624954
iking002@wxs.nl
www.patdana.com

Westpolderjagers – Ulrum (Gr.)

M.K. van den Berg
T 06 30826876
mvdberg@solcon.nl
www.westpolderjagers.nl

EBCN Fok Reglement

Nestje pups te koop?

Meld uw nestje aan via pups@ebcn.nl

 

Uw kennel vermelden op deze website?

Als lid van de EBCN is dat mogelijk. U dient wel aan alle gestelde eisen van de EBCN te voldoen.
Stuur een kopie van uw kennelregistratie van de Raad van Beheer en uw gegevens naar kynologischezaken@ebcn.nl. De kosten van vermelding bedragen € 10,– per jaar.

Staat uw kennelnaam niet vermeld maar heeft u wel betaald, neem dan contact met penningmeester@ebcn.nl