Bestuur Bestaat uit de volgende bestuursleden:

  Naam: Email:
Voorzitter Raymond Pardoel voorzitter@ebcn.nl
Secretaris Angelique Westdijk secretaris@ebcn.nl
Penningmeester Elke Toebosch penningmeester@ebcn.nl
Ledenadministratie Elke Toebosch leden@ebcn.nl
Kynologische zaken Vacant
(Kynologische adviseurs Dhr. W. Strikkers en Dhr. J. Williams
Fokkers commissie A. Jansen)
kynologischezaken@ebcn.nl
Evenementen Michel Snippe, Wilfred Ubing & Elke Toebosch evenementen@ebcn.nl
Pup info Sylvia Vos – ten Bosch pup@ebcn.nl
Bullmania Mister D. Graphics bullmania@ebcn.nl
Website Mister D. Graphics webmaster@ebcn.nl
     
Telefoonnummers van de bestuurleden zijn te vinden in de Bullmania.